Consultanță tehnică și vânzări

Departament vânzări:

Cătălin Ogneriu - National Sales Director

Mobil: 0746 37 37 28
E-mail: catalin.ogneriu@bmigroup.com

 

 

Alexandru Varga - Area Sales Manager

Cluj, Maramureş, Bistrița.

mobil: 0746 37 37 37
e-mail: alexandru.varga@bmigroup.com

Sorin Dobre - Area Sales Manager           

Mehedinți, Dolj, Gorj, Olt, Teleorman.

mobil: 0740 37 37 48
e-mail:
sorin.dobre@bmigroup.com

Gabriel Balașcău -Area Sales Manager

Bihor, Sălaj, Satu-Mare.

mobil: 0722 66 39 79
e-mail: gabriel.balascau@bmigroup.com

 

Mădălina Dumitrescu - Area Sales Manager
   
Vâlcea, Argeș, Dâmbovița, Prahova, Buzău.

mobil: 0740 37 37 43
e-mail: madalina.dumitrescu@bmigroup.com 

Alexandru Vereș - Area Sales Manager

Caraș, Timiș, Arad.

mobil: 0724 73 88 78
e-mail: alexandru.veres@bmigroup.com 

Sebastian Stilu- Area Sales Manager

București, Ilfov,  Giurgiu, Ialomița.

mobil: 0744 37 37 12   
e-mail: sebastian.stilu@bmigroup.com 
 

Ovidiu Crăciun - Area Sales Manager

Sibiu, Alba, Hunedoara.

mobil: 0733 88 86 02
e-mail: ovidiu.craciun@bmigroup.com

 

Elena Dan - Area Sales Manager

Călărași, Constanța, Tulcea, Brăila, Galați.

mobil: 0739 88 26 64  
e-mail: elena.dan@bmigroup.com 

Szabolcs Fekete - Area Sales Manager

Brașov, Covasna, Harghita, Mureș.

mobil: 0722 27 47 49
e-mail: szabolcs.fekete@bmigroup.com

 

Bogdan Bucur - Area Sales Manager

Vrancea, Neamț, Suceava, Vaslui, Iași,Bacău, Botoșani.

mobil: 0740 37 37 42
e-mail: bogdan.bucur@bmigroup.com

 

 

Departament tehnic

Cătălin Popa - Solution Manager

Cluj, Maramureș, Bistrița, Bihor, Sălaj, Satu -Mare, Vrancea, Bacău, Vaslui, Neamț, Iași, Suceava, Botoșani, Brașov, Harghita, Covasna, Mureș, Sibiu, Alba, Hunedoara, Caraș, Timiș, Arad.

mobil: 0740 37 37 63  
e-mail: catalin.popa@bmigroup.com

 

Mihai Posoceanu - Sales &Technical Consultant

Vâlcea, Argeș, Dâmbovița, Prahova, Buzău, București, Giurgiu, Ialomița, Mehedinți, Dolj, Gorj, Olt, Teleorman, Călărași, Constanța, Tulcea, Brăila, Galați.

mobil: 0733 88 86 08
E-mail: mihai.posoceanu@bmigroup.com

 

Departament tehnic Icopal AWAK

Florin Antohe - Sales &Technical Consultant

Icopal Awak - Trape de fum și luminatoare 

Cluj, Maramureș, Bistrița, Bihor, Sălaj, Satu -Mare, Vrancea, Bacău, Vaslui, Neamț, Iași, Suceava, Botoșani, Brașov, Harghita, Covasna, Mureș, Sibiu, Alba, Hunedoara, Caraș, Timiș, Arad.

mobil: 0733 88 86 01  
e-mail: florin.antohe@bmigroup.com

Adrian Stângă - Sales &Technical Consultant

Icopal Awak - Trape de fum și luminatoare 

Vâlcea, Argeș, Dâmbovița, Prahova, Buzău, București, Giurgiu, Ialomița, Mehedinți, Dolj, Gorj, Olt, Teleorman, Călărași, Constanța, Tulcea, Brăila, Galați.

mobil: 0733 88 86 09
e-mail: adrian.stanga@bmigroup.com

 

 

Sediu central:

Str. Str. Europa Unita nr. 5, 550018 Sibiu
Tel: +40 269 229 995
Fax: +40 269 229 444
E-mail: office_ro@bmigroup.com

    telefon

    + 40 269 229 995

     

    office_ro@bmigroup.com

    Acest site foloseşte fişiere cookie. Continuarea navigării pe acest site reprezintă acordul dumneavoastră de a folosi fişierele cookie. Mai multe detalii găsiţi aici